Chales Pousada
Chales Pousada Torres hotel met 41 kamers, dat op 7 km van het Strand van Cal ligt, biedt toegang tot bezienswaardigheden van Torres.
Pedra de Itapeva is maar op 25 minuten lopen van dit pension.
Gastenkamers bieden een patio en een zitruimte, samen met een bureau voor het comfort van de gasten. Wi-fi en een satelliet-TV en gemakken zoals airconditioning zijn ook aanwezig.
Churrascaria Mirim ligt op een steenworp afstand van Chales Pousada Torres en serveert Zuid-Amerikaanse maaltijden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Itapeva3,5 km
- Pedra de Itapeva2,1 km
- Staatspark Itapeva3,5 km
- Itapeva State Park3,5 km
- Praia de Torres3,6 km
- Luchthavens
- Luchthaven Torres4,5 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Mini bar
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🕗
Wat is de uitchecktijd in Chales Pousada hotel?
Klanten van Chales Pousada hotel moeten om 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Chales Pousada hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Chales Pousada hotel is $59. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Hebben de kamers van Chales Pousada hotel een werkruimte?
Ja, in sommige kamers vind je een schrijftafel in Chales Pousada hotel.